Těšíme se na Vaši návštěvu!

O knihovně

Ideální knihovna se stará o lidi. Je provázaná s životem v dané obci tak, že se pro něj stává
nepostradatelnou. Ideální knihovna je taková knihovna, které si lidé ani pořádně nevšimnou, protože je pořád na svém místě a vždycky má to, co potřebují.

(Z knihy Dewey - Kocour z knihovny, který okouzlil celý svět od Vicki Myron)

Obecní knihovna Tečovice se nachází v budově vedle Obecního úřadu v Tečovicích.

Obecní knihovna Tečovice nabízí svým čtenářům, dětským i dospělým, široký výběr literatury, převážně beletrie, dětských knih a naučné literatury. V knihovně je možnost si zapůjčit ze sedmi druhů časopisu. Nabízíme také bezplatný přístup na internet.

Obecní knihovně jsou poskytovány služby v rámci programu regionálních funkcí knihoven, které jsou financovány z rozpočtu Zlínského kraje a realizovány Krajskou knihovnou Františka Bartoše ve Zlíně.

Naše knihovnice

Milada Nováková

Obecní knihovna v Tečovicích / 2020. Tyto webové stránky fungují také díky podpoře Webnode. Děkujeme.
Vytvořte si webové stránky zdarma!